Spoločnosť BRIKLIS – Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2003 ako autorizovaná dcérska spoločnosť českého výrobného závodu BRIKLIS, spol. s.r.o. Malšice – firmy, ktorá projektuje, vyvíja a vyrába briketovacie lisy s veľkou precíznosťou na základe dlhoročných skúseností.

  • Hlavnou úlohou našej spoločnosti patrí poradenstvo v oblasti spracovania odpadu, predaj briketovacích lisov na území Slovenskej republiky a následné zabezpečovanie záručného a pozáručného servisu.

Ďalšou významnou aktivitou našej spoločnosti je výroba hydraulických hadíc a špecializovaný predaj hydraulických komponentov: o-krúžky, tesnenia, hydraulické filtre, hydraulické rozvádzače, valce, hydraulický olej a ďalší potrebný sortiment nevyhnutný pre bezproblémový chod hydraulických strojov a zariadení.

Už 22 rokov nepretržitého vývoja a originálnych konštrukčných úprav smerujú k neustálemu zvyšovaniu kvality a univerzálnosti použitia lisov čo zaručuje ich vysokú spoľahlivosť v obrovskom množstve úspešných inštalácií, ktorých číslo už presiahlo 2000.

View the embedded image gallery online at:
https://www.briklis.sk/o-firme#sigProIdbee80b73b4

Dlhoročná cieľavedomá a poctivá práca dnes zaslúžene stavia úspešnú firmu BRIKLIS do úlohy popredného výrobcu technológií na spracovanie odpadov v celosvetovom meradle. BRIKLIS – Slovakia, s.r.o. Vám v spolupráci s materskou firmou ponúka komplexné riešenia a poradenstvo v oblasti spracovania odpadov v rôznych priemyselných odvetviach. Najčastejšie v stolárskych a nábytkárskych výrobách pri lisovaní odpadov z dreva s možným napojením na centrálne alebo lokálne odsávanie. V piliarskych výrobách pri spracovaní mokrých odpadov, kde bol briketovací lis doplnený sušiarňou pilín, kotlom pre spaľovanie štiepky, triedičom a sústavou dopravníkových ciest.

V poľnohospodárskych výrobách pri spracovaní drvenej slamy, pazderia z ľanu alebo konopia a v ďalších odvetviach pri lisovaní odpadu z textilnej alebo papierenskej výroby, lisovaní polyuretánu, prachu z tabaku, kartónu či vyradených papierových bankoviek. Samostatným konštrukčným a výrobným programom sú briketovacie lisy pre lisovanie kovových odpadov z trieskového obrábania kovov zo zliatin hliníku, ocele, liatiny, mosadze a ďalších kovov.

  • Našou víziou a úprimným prianím je byť spoľahlivou, stabilnou a špecializovanou firmou dôležitou pre potreby zákazníka.